VPN Unlimited “İnternet Bağlantısı Yok” Hatası Çözüm

En güncel içeriği yayınlamak genellikle  VPN Unlimited  ile kolaydır. Ancak  İnternet Bağlantısı Yok  sorunlarıyla karşılaşırsanız, İnternete tam erişim sağlamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

11858 teknik destek

VPN Unlimited,  herhangi bir web içeriğine sınırsız erişim sağlayan  güvenli ve hızlı VPN  hizmetidir, böylece istediğiniz herhangi bir yerden şovlar ve filmler gibi en sevdiğiniz içeriği yayınlayabilirsiniz.

KeepSolid tarafından sunulan bu VPN, boyut taramanızın rahat şifreli ve özel olduğunu bilmenin gücünü verir, ancak yine de birçok gelişmiş güvenlik özelliği ile ucuz ve esnek. Ek olarak 67 hızlara ve 400 sunucuya sahiptir.

VPN Unlimited Hata: internet bağlantısı yok  mesajı ile karşılaştığınızda, bilgisayarınız veya VPN bağlantınızı yeniden başlatmayı içerir, ancak mevcut durumda ve sorun çözülebilirne yardımcı olabilecek çözümler de vardır.

VPN Unlimited: İnternet Bağlantısı Yok Hatasını Nasıl Düzeltebilirim?

 1. Başka bir ExpressVPN Konumuna Bağlanmayı Deneyin
 2. IP Adresinizi Kontrol Edin
 3. İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin
 4. Protokolü Değiştirin
 5. DNS Ayarlarını Manuel Olarak Yapılandırın
 6. Proxy Ayarlarını Manuel Olarak Yapılandırın

1. Başka bir VPN Sınırsız Konumuna Bağlanmayı Deneyin

VPN Unlimited  ile bağlantınız kesildiğinde internete erişebiliyorsanız, ancak belirli bir sunucuya bağlanamıyorsanız, listeden farklı bir sunucu konumu seçin.

Peki VPN Sınırsız hatasını düzeltti mi? kaydettiyse, sonraki çözüm hatası.

2. IP Adresinizi Kontrol Edin

Bilgisayarınızda  VPN Unlimited  internet bağlantısı yok hatası için, VPN Unlimited ile bağlıysanız yanınızda, ülke veya şehir gibi bilgiler için IP adresinizi kontrol ederek başlayabilirsiniz.

Yakınınızdaki bir konum gösteriliyorsa, bir sunucunun varlıklarının bağlı olmadığı anlamına gelir gelir.

Bağlantının kesilmesi ve tekrar kesilmesi ve hatanın gidip gitmediğine bakın.

11858 teknik destek

3. İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

VPN Unlimited  kullanımı olmadan bir web sitelerini deneyebilir ve bunların çalışmadığını görebilirsiniz. VPN bağlantısı kesildiğinde bile internete erişemiyorsanız, bağlantınızda sorun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.

Ayrıca internet servis sağlayıcınıza, kendi tarafında bir sorun olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.

4. Protokolü Değiştirin

Kullanımı  VPN Unlimited  sunucularına VPN protokollerini kullanarak ve bollukları olan, bazı yaygın olarak genellikle engellenen UDP protokolüdür.

Daha hızlı bağlantı hızları yükleme yardımcısı olan protokol değiştirme güncellemelerini yapın, ancak bunun internet bağlantısının geriye dönük yardımcı olup olmadığına bakın.

Daha iyi performans istiyorsanız, önce OpenVPN TCP’yi, ardından L2TP’yi ve son olarak bu düzenli PPTP protokollerini seçin. Bununla birlikte, çoğu VPN servis sağlayıcısı, diğer protokollere kıyasla çok az güvenlik sunduğundan, çok gerekli olmadıkça PPTP ürünleri önermiyoruz.

5. DNS Ayarlarını Manuel Olarak Yapılandırın

Bilgisayarınızda  VPN Unlimited’ın DNS sunucularına otomatik olarak bağlanmayabilir, bu nedenle onu  VPN Unlimited DNS  sunucularının IP adresleriyle ayarlamanız gerekir.

bilgisayarın diğer DNS sunucu adresleriyle manuel olarak yapılandırarak, internete daha yüksek hızlarda bağlanabilir ve hatta içeriklerinde kısıtlamalar olan sitelere erişebilirsiniz.

Bunun Windows’ta nasıl gerçekleştiği aşağıda açıklanmıştır:

1. Ağ Bağlantılarını açın

 • Başlat’a  sağ tıklayın ve  Çalıştır’ı  seçin

VPN Sınırsız İnternet Bağlantısı Yok Hatası Çözümü 01

 • NCPA. cpl yazın ve Tamam‘a tıklayın
 • Gelen Ağ bağlantıları penceresinde, her zamanki LAN veya Kablosuz Ağ bağlantısını bulun.
 • Bağlantıya sağ tıklayın ve Özellikler‘i seçin

2. DNS sunucusu adreslerini ayarlayın

 • İnternet Protokolü Sürüm 4 (IPv4)‘e veya sadece İnternet Protokolüne çift ​​tıklayın

VPN Sınırsız İnternet Bağlantısı Yok Hatası Çözümü 02

 • Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan‘ı seçin.

VPN Sınırsız İnternet Bağlantısı Yok Hatası Çözümü 03

 • Google DNS sunucusu adreslerini yazın

Tercih edilen DNS sunucusu 8.8.8.8

Alternatif DNS sunucusu 8.8.4.4

 • Google DNS engellenmişse, aşağıdakileri deneyin:

Neustar DNS Advantage ( 156.154.70.1 ve 156.154.71.1 )

Seviye3 DNS ( 4.2.2.1  ve  4.2.2.2)

Bilgileri girdikten sonra Tamam butonuna basın.

Açık ağ bağlantılarını ve DNS sunucusu adreslerini belirledikten sonra, talimatlara veya istemlere göre VPN Unlimited DNS ayarlarını yapabilirsiniz.

6. Proxy Ayarlarını Manuel Olarak Yapılandırın

Gerçek konumunuzu gizlemek için bir proxy sunucusu kullanılır, böylece internete ve  engellenecek olan diğer sitelere erişebilirsiniz.

İnternet bağlantısı sorunlarınız varsa, bir proxy sunucusu kullanmak üzere ayarlanmış olabilir (proxy, bilgisayarınızın ve VPN sağlayıcınızın ortasında bulunan bir aracıdır).

İlk adım, tarayıcınızın proxy’yi otomatik olarak algılayacak veya proxy yok olarak ayarlandığından emin olmak, ardından tarayıcınız için proxy ayarlarını manuel olarak yapılandırmak için talimatları kullanmaktır.

Internet Explorer için proxy ayarlarının nasıl devre dışı bırakılacağı aşağıda açıklanmıştır:

 • Araçlar‘ı tıklayın
 • İnternet Seçeneklerini seçin
 • Bağlantılar sekmesine gidin
 • LAN Ayarları‘nı tıklayın
 • Ayarları otomatik olarak algıla  dış tüm seçeneklerin işaretlemesini ve genel için  Tamam’ı tıklayın.

VPN Unlimited hataları,  Protokol bağlantı hatası VPN Unlimited, VPN Unlimited internet bağlantısı yok, VPN Unlimited sunucuya bağlanmıyor, VPN Unlimited bağlantı profili eksik gibi çok olabilir  , ancak kesintisiz olarak bunları takip ederek bunları düzeltebilmeniz gerekir.

Bu çözümlerden herhangi birinin VPN Unlimited bağlantısını geri almanıza yardımcı olup olmadığı aşağıdaki bölümde bir yorumda bize kalmaları.

VPN Unlimited Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

 • VPN Unlimited güvenli midir?

ABD merkezli VPN Unlimited, Gizlilik özellikleri birinci sınıf olmasa da güvenilir bir hizmet olarak kabul edilir. Çevrimiçi gizliliğinizi yaymak istiyorsanız, PIA gibi premium bir VPN (aynı düzeyde uygun) size paranızın karşılığını daha fazla verebilir.

 • VPN Unlimited nasıl çalışır?

VPN Unlimited, verilerinizi protokolleri aracılığıyla yönlendirerek ve sunuculara yönlendirerek bilgisayarınızı ile depolamayı ve web sitelerinin sunucuları arasında bir araç görevi görür. İşlem yapılmaz şifrelenir.

 • VPN Unlimited ücretsiz mi?

Bu geçersiz bir çözümdür, yine de sizden açık olan herhangi bir yatırım gerektirmeyen test amaçlı bir deneme süresi sunar.